Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzeniem się więcej o mieszance Beagle i Greyhound, to trafiłeś we właściwe miejsce. Psy te doskonale pasują do rodziny, która szuka wiernego i kochającego psa. Psy te są również doskonałymi towarzyszami dla osób prowadzących aktywny tryb życia na świeżym powietrzu. Poniżej podajemy kilka faktów, które powinieneś wiedzieć o tej rasie.

Beagle zmieszany z Welsh Corgi

Beagle jest psem designerskim, który powstał w ciągu ostatnich dwóch dekad. Chociaż jego pochodzenie nie jest znane, pierwsze szczenię mieszańca było prawdopodobnie przypadkowe. Oczekuje się, że będzie mały, ważący od 18 do 24 funtów. Krzyżówki Beagle’a i Corgi mogą jednak różnić się wielkością. Są one zwykle mniejsze niż przeciętnie i najlepiej nadają się do mniejszych gospodarstw domowych. Oto kilka cech charakterystycznych dla Beagiego.

Beagle zmieszany z Welsh Corgoi to atletyczny pies pracujący, który ma figlarną naturę. Ma również słodką, miłą naturę. Jest doskonałym zwierzakiem dla rodzin z dziećmi. Mieszańce beagle’a są doskonałymi zwierzętami domowymi dla aktywnych dorosłych i tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Hodowla Beagle’a i Welsh Corgi zapewni Ci psa, który będzie pasował do Twojego stylu życia.

Jeśli masz małe dzieci, mieszaniec Beagle Corgi to doskonały wybór. Rasa ta jest bardzo tolerancyjna i z radością będzie się z nimi bawić i spać. Mogą również mieszkać z singlami, parami i osobami starszymi. Możesz również wybrać Beagiego, jeśli chcesz uchronić małego psa przed potencjalną kłótnią. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś!

Krzyżówka Whippeta z Beaglem

Whippet to piękna i popularna rasa psów, która ma bogate dziedzictwo. Jest dobrze temperowany, inteligentny i skłonny do uporu. Beagle mają doskonały węch i często są zatrudniane w organach ścigania jako psy wykrywające. Krzyżówka whippeta z beaglem prawdopodobnie zachowa niektóre cechy psa zapachowego, a także klapnięte uszy i dużą energię. Krzyżówka Whippeta z Greyhoundem i Beaglem będzie miała wszystkie te cechy, a także kilka dodatkowych.

Jeśli planujesz kupić szczeniaka Whippeta od hodowcy, upewnij się, że najpierw poznasz rodziców. Powinni oni mieć duże, daleko osadzone oczy i kwadratowo ściętą kufę. Beagle z płaską lub nadmiernie wydętą czaszką może być kiepskim kandydatem do hodowli. Krótka kufa może również sprawić, że pies będzie sprawiał wrażenie rozczochranego. Zarówno labki, jak i whippety dobrze dogadują się z dziećmi, ale należy zawsze nadzorować zabawę z tymi psami, aby zapobiec ich agresji.

Bippet jest przyjaznym, energicznym psem, który lubi przytulać się do swoich właścicieli. Rasa ta jest dobrym wyborem dla aktywnych rodzin, ponieważ jest przyjazna i aktywna. Whippety są znane z łagodności i dobrych relacji z dziećmi, a Beagle są znane z energiczności i pracowitości. Są również przyjazne i oddane swoim rodzinom, co czyni je doskonałymi towarzyszami dla dzieci.

Włoski Greagle zmieszany z Beaglem

Włoski Greagle to pies mieszaniec, który łączy w sobie cechy Beagla i włoskiego psa gończego. Te dwie rasy są blisko spokrewnione pod względem wielkości i temperamentu, a każda z ich cech może występować u jednego psa. Psy te są stosunkowo małe i mogą żyć do 15 lat, chociaż starsze Szaraki włoskie powinny być kontrolowane przez lekarza weterynarii co najmniej dwa razy w roku.

Ponieważ psy te są towarzyskie i przyjazne, mogą być agresywne w stosunku do małych zwierząt. Wymagają dużo ruchu i potrzebują około dwóch filiżanek wysokiej jakości karmy dla psów dziennie. Wymagają dużej ilości ruchu i mogą być hipoalergiczne. Greagle włoskie wymagają codziennego szczotkowania, aby ich sierść była lśniąca i pozbawiona matów. Greagle włoski jest żywym, małym psem i potrzebuje dużo uwagi. Rasa ta nie jest idealna dla rodzin o cienkich ścianach, ponieważ może być krzykliwa i destrukcyjna. Ponadto szczenięta rasy włoski greagle są drogie.

Włoski greagle jest psem średniej wielkości, który dorasta mniej więcej do rozmiarów włoskiego greyhounda. Jest nieco cięższy niż Beagle, ale nie tak duży jak Greyhound włoski. Jest uważany za psa średniej wielkości i waży około 40 funtów. Rasa ta nie nadaje się jednak do małych domów, ponieważ jest średniej wielkości. I choć nie są tak duże jak Beagle, mają podobne rozmiary i temperament.

Sprawdź też:   Wszystko o dobermanie pinczerze - rasa psów

Beagle pit z Welsh Corgi

Pomimo nazwy, Beagle nie jest czystą rasą. Corgi to rasa psów spokrewniona z Beaglem. Są do siebie bardzo podobne, m.in. pod względem kształtu uszu, przysadzistej budowy ciała i uszu przypominających nietoperze. Corgisy są małe i pasują do różnych stylów życia, od mieszkańców miast po najbardziej osiadłe rodziny. Jednak Beagle pit z walijskim Corgi może nie być odpowiedni dla każdego.

Beagi to rasa designerska, która łączy cechy obu ras. Jego opadające uszy przypominają te u Beagla, ale ma też długi ogon, który zawija się do góry, gdy się koncentruje. Osoby, które mają w swoim psie geny rasy Welsh Corgi, mogą również zauważyć, że na ogonie psa znajdują się białe paski. Obie rasy mają przyjazne usposobienie i dobrze dogadują się z dziećmi, osobami starszymi i innymi członkami rodziny.

Jeśli myślisz o kupnie psa rasy Welsh Corgi lub Beagle, upewnij się, że najpierw przeprowadzisz badania. Te dwie rasy mają różne problemy zdrowotne. Corgisy są notorycznymi padlinożercami i należy pamiętać o możliwości wystąpienia u nich otyłości i cukrzycy. Należy jednak pamiętać, że obie rasy mogą łatwo przybierać na wadze i powinny być karmione wysokiej jakości dietą o kontrolowanej porcji, aby utrzymać zdrową wagę.

Beaglemacja z mieszańcem dalmatyńczyka

Beaglemacje są wspaniałymi towarzyszami rodziny. Te energiczne stworzenia uwielbiają ludzką czułość i będą szukać towarzystwa swoich właścicieli gdziekolwiek się znajdą. Psy te są również doskonałymi towarzyszami zabaw dla dzieci. Na ogół dobrze radzą sobie z innymi psami, ale mogą gonić małe, szybko poruszające się zwierzęta. Należy poświęcić czas na socjalizację Beaglemation z innymi zwierzętami domowymi już od najmłodszych lat. Rasa ta będzie również doskonałym zwierzakiem dla starszej osoby.

Beaglemation z domieszką dalmatyńczyka nie jest oficjalnie uznaną rasą przez American Kennel Club, ale nadal jest rasą popularną. Beagle jest małym, tropiącym psem, który od wieków cieszy się dużą popularnością jako zwierzę rodzinne i towarzysz polowań na króliki. Pisma na temat pochodzenia Beagle’a sięgają XV wieku. Na przestrzeni dziejów rasa ta przeszła wiele zmian, dzięki którym powstała wyjątkowa i piękna.

Nos Beaglemation jest wyjątkowy, ponieważ jego długie uszy tworzą prądy powietrza, które unoszą zapachy. W przeciwieństwie do dalmatyńczyków, beagle nie gubią zbyt wiele sierści, podczas gdy dalmatyńczyki gubią ją bardzo rzadko. Mimo że obie rasy mają odrębne osobowości, wykazują pewne cechy wspólne. Beagle jest prawdopodobnie bardziej spokojny i mniej pobudliwy niż dalmatyńczyk.

Blue Heeler Greyhound mix wymaga regularnej pielęgnacji

Blue Heeler nie jest tak łatwy w utrzymaniu jak Greyhound, ale nadal wymaga regularnego szczotkowania. Rasa ta gubi więcej włosów niż jej rodzic Greyhound, dlatego przygotuj się na szczotkowanie psa co najmniej raz w tygodniu. Szczotkowania wymagają również uszy, zęby i paznokcie. Szczotkowanie jest niezbędne, aby zapobiec tworzeniu się mat. Blue Heeler jest głuchy i cierpi na dysplazję stawów biodrowych, dlatego konieczne jest regularne czyszczenie zębów.

Australijski pies do bydła ma mocną budowę ciała, może osiągnąć 20 cali. Jego twarda czaszka i muskularne kości sprawiają, że jest to rasa o mocnej budowie. Jego intensywny temperament może być trudny do wyszkolenia, ale jest bardzo towarzyski i dobrze toleruje dzieci i inne zwierzęta domowe. Należy jak najwcześniej rozpocząć socjalizację nowego zwierzęcia i regularnie pielęgnować mieszańca Blue Heeler Greyhound. Regularne szczotkowanie i czesanie pomoże utrzymać piękną sierść Twojego nowego pupila.

Błękitny Heeler jest doskonałym towarzyszem dla osób o wysokim poziomie energii i zamiłowaniu do ruchu. Choć jest to rasa bardzo towarzyska i sympatyczna, pies ten wymaga regularnej pielęgnacji i ruchu na świeżym powietrzu. Blue Heelery wymagają regularnej pielęgnacji i nie są polecane do mieszkań. Psy te muszą być regularnie pielęgnowane i mają wysoki poziom energii. Jeśli masz dla nich wystarczająco dużo czasu i miejsca, będziesz miał aktywnego psa, który będzie lubił codzienne spacery.

Podobne Tematy